Drodzy Rodzice,

w zwią…zku z trwającą… pandemią… i wytycznymi GIS i MEN dotyczą…cych przedszkoli, w tym roku szkolnym zaplanowane tradycyjnie zakoń„czenie roku Dzieci z grupy "Biedronek" nie jest możliwe na dzień„ dzisiejszy do zrealizowania na terenie placówki. Przygotowane dla Dzieci upominki oczywiś›cie zostaną… przekazane.

W najbliższym czasie napiszemy Pań„stwu mail'owo jak zorganizujemy przekazanie tych upominków Dzieciom, które nie uczęszczają… w czerwcu na zaję™cia opiekuń„cze do przedszkola.

Serdecznie pozdrawiamy Dzieci i Rodziców, życząc zdrowia oraz dobrych myś›li na lepsze jutro :)

Drodzy Rodzice!

Wasze 3-letnie pociechy, które zostały przyjęte w czasie rekrutacji 2020/2021 do naszego przedszkola, swoją przygodę edukacyjną rozpoczną już we wrześniu 2020 roku. Ze względu na trwającą pandemię nie możemy spotkać się organizacyjnie w czerwcu, tak jak robiłyśmy to wcześniej. Na tą okoliczność chcąc odpowiedzieć na Państwa zapytania mailowe, podajemy do wiadomości, jakie najważniejsze rzeczy warto przygotować dzieciom przychodząc do przedszkola.

Lista rzeczy niezbędnych w przedszkolu dla 3-latka – zapasowy zestaw ubrań, obuwie na zmianę (ze sztywną podeszwą, antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego ubrania), poduszeczka, prześcieradło lub kocyk na spód leżaka + cienki kocyk do przykrycia. Przyniesione rzeczy powinny być podpisane imieniem lub inicjałami dziecka.

Informację o dacie spotkania organizacyjnego przekażemy Państwu mail'owo, kierując się wytycznymi GIS i MEN.

Informujemy, że przedszkole będzie otwarte zarówno w lipcu, jak i w sierpniu 2020 r.