AKADEMIA BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA - SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

 

 

6 MARCA 2019 W NASZYM PRZEDSZKOLU GOŚCILIŚMY FUNKCJONARIUSZY Z KOMISARIATU POLICJI W KOMORNIKACH, KTÓRZY PRZEPROWADZILI SPOTKANIE Z DZIEĆMI W RAMACH PROGRAMU PREWENCYJNEGO AKADEMIA BEZPIECZNEGO PRZEDSZKOLAKA. POLICJANCI PRZEPROWADZILI PRELEKCJE DLA DZIECI. PODCZAS SPOTKANIA Z DZIEĆMI FUNKCJONARIUSZE OMAWIALI PODSTAWOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA. PRZYPOMNIELI ZASADY BEZPIECZNEGO PORUSZANIA SIĘ PODCZAS PRZECHODZENIA PRZEZ JEZDNIĘ ORAZ PODKREŚLALI, JAK WAŻNE JEST SIADANIE W FOTELIKACH I ZAPINANIE PASÓW BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS JAZDY SAMOCHODEM. ZAPOZNALI RÓWNIEŻ DZIECI Z PODSTAWOWYMI ZNAKAMI DROGOWYMI. OMÓWILI, JAK ZACHOWAĆ SIĘ W PRZYPADKU KONTAKTU Z OSOBAMI NIEZNAJOMYMI. SPOTKANIE MIAŁO NA CELU KSZTAŁTOWANIE PRAWIDŁOWYCH ZACHOWAŃ ORAZ POSTAW WŚRÓD PRZEDSZKOLAKÓW. PRZEDSZKOLAKI MIAŁY MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA SPRZĘTU POLICYJNEGO.NA KONIEC SPOTKANIA DZIECI OTRZYMAŁY UPOMINKI W POSTACI KOLOROWANEK I ODBLASKÓW.

 

 

  

 

 

Dodatkowe informacje

  • Lokalizacja: Komorniki
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 maj 2020 14:00
Share
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…