DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA + DZIEŃ PYRY

DZISIAJ OBCHODZILIŚMY W NASZEJ GRUPIE BARDZO WAŻNE ŚWIĘTO - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA, JEDNOCZEŚNIE ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ PYRY. ZABAWĘ ZACZELIŚMY OD OZDABIANIA KORON - DZISIAJ KAŻDY PRZEDSZKOLAK BYŁ ARCY-WAŻNY! NASTĘPNIE OTRZYMALIŚMY BALONIKI, KTÓRE MOGLIŚMY SOBIE POMALOWAĆ ORAZ KOSZULKI, KTÓRE MALOWALIŚMY PISAKAMI DO TKANIN. WZIELIŚMY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH, NA KTÓRYCH DOWIEDZIELIŚMY SIĘ MIĘDZY INNYMI, JAK INACZEJ MÓWI SIĘ NA ZIEMNIAKI ORAZ CO MOŻNA ZROBIĆ Z ZIEMNIAKA. WSPÓLNIE SIĘ BAWILIŚMY NAWIĄZUJĄC DO TEMATYKI ZAJĘĆ. NASTEPNIE UDALIŚMY SIĘ NA PLAC ZABAW, GDZIE WZIELIŚMY UDZIAŁ W OGNISKU - ZJEDLIŚMY KIEŁBASĘ ORAZ PIECZONEGO ZIEMNIAKA. NA KONIEC WZIELIŚMY UDZIAŁ W SUPER ZABAWACH "PYRKOWYCH"- RZUT PYRĄ DO CELU, SKOKI W WORKACH PO PYRACH, BIEG Z PYRKĄ NA ŁYŻCE, SSZUKANIE PYRY W PIASKOWNICY.MOGLIŚMY RÓWNIEŻ ZROBIĆ LUDZIKI I STEMPLE Z ZIEMNIAKA. ZABAWA BYŁA ŚWIETNA A DZIECI BRUDNE ALE SZCZĘŚLIWE WRÓCIŁY DO DOMU.

Dodatkowe informacje

  • Lokalizacja: Komorniki
Ostatnio zmieniany środa, 23 wrzesień 2020 13:12
Share
Więcej w tej kategorii: « DZIEŃ KROPKI DZIEŃ CHŁOPAKA »
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…