NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 

TEGO DNIA DZIECI PRZYSZŁY DO PRZEDSZKOLA UBRANE NA GALOWO DLA UPAMIETNIENIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA 1918 R. NA POCZĄTEK DZIECI WZIĘŁY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH TEMATYCZNYCH I DOWIEDZIEŁY SIĘ CO TO ZNACZY "NIEPODLEGŁOŚĆ" ORAZ POZNAŁY KRÓTKI ZARYS HISTORII POLSKI W CZASACH WOJENNYCH. DZIECI POZNAŁY RÓWNIEŻ SYMBOLE NARODOWE. NASTĘPNIE OBEJRZELIŚMY FILMY TEMATYCZNE ORAZ TEATRZYK O HISTORII POLSKI. NA KONIEC O GODZ. 11.11 ODŚPIEWALIŚMY HYMN, KTÓREGO SŁÓW UCZYLIŚMY SIĘ WCZEŚNIEJ. TO BYŁ DZIEŃ PEŁEN PODNIOSŁYCH EMOCJI. 

Dodatkowe informacje

  • Lokalizacja: Komorniki
Ostatnio zmieniany piątek, 19 luty 2021 10:10
Share
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…