Drodzy Rodzice! 

Wasze 3-letnie pociechy, które zostały przyjęte w czasie rekrutacji 2020/2021 do naszego przedszkola, swoją przygodę edukacyjną rozpoczną już we wrześniu 2020 roku. Ze względu na trwającą pandemię nie możemy spotkać się organizacyjnie w czerwcu, tak jak robiłyśmy to wcześniej. Na tą okoliczność chcąc odpowiedzieć na Państwa zapytania mailowe, podajemy do wiadomości, jakie najważniejsze rzeczy warto przygotować dzieciom przychodząc do przedszkola.

Lista rzeczy niezbędnych w przedszkolu dla 3-latka – zapasowy zestaw ubrań, obuwie na zmianę (ze sztywną podeszwą, antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego ubrania), poduszeczka, prześcieradło lub kocyk na spód leżaka + cienki kocyk do przykrycia. Przyniesione rzeczy powinny być podpisane imieniem lub inicjałami dziecka.

Informację o dacie spotkania organizacyjnego przekażemy Państwu mail'owo, kierując się wytycznymi GIS i MEN.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…