Drodzy Rodzice,

w zwią…zku z trwającą… pandemią… i wytycznymi GIS i MEN dotyczą…cych przedszkoli, w tym roku szkolnym zaplanowane tradycyjnie zakoń„czenie roku Dzieci z grupy "Biedronek" nie jest możliwe na dzień„ dzisiejszy do zrealizowania na terenie placówki. Przygotowane dla Dzieci upominki oczywiś›cie zostaną… przekazane.

W najbliższym czasie napiszemy Pań„stwu mail'owo jak zorganizujemy przekazanie tych upominków Dzieciom, które nie uczęszczają… w czerwcu na zaję™cia opiekuń„cze do przedszkola.

Serdecznie pozdrawiamy Dzieci i Rodziców, życząc zdrowia oraz dobrych myś›li na lepsze jutro :)